Woman World Online Opinie :

Co myślisz o tej organizacji i tabletkach poronnych?

Długo myślałam o zamówieniu tabletek poronnych i usunięciu ciąży ale w końcu zdobyłam się na to i kupiłam leki ostatnio. Pierwszą dawkę wzięłam w poniedziałek ok 17. Na drugi dzień o 17 wzięłam 4 tabletki Misoprostolu i później to samo 3h później. Miałam ból głowy, dreszcze a krew wystąpiła po ok. 3 h od ostatniej dawki. Wydaje mi się że wszytko poszło OK. Po ok dwóch tygodniach zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. Na wszelki wypadek poszłam jeszcze do lekarza który również potwierdził że wszystko jest w porządku. Paczka z tabletkami poronnymi przyszła bardzo szybko, stosowanie opisane na stronie, co mogę więcej powiedzieć. Woman world online opinie były bardzo pozytywne i również taką wystawiam.

 

Dzisiaj zamówiłam te leki aborcyjne bo już dłużej nie mogłam czekać. Mają do mnie dotrzeć na dniach, także tylko jak je dostane to napiszę. Proszę trzymać kciuki.

 

Ze strony woman world online zamówiłam leki, które doszły do mnie po dwóch dniach roboczych. Ogólnie po pierwszej tabletce, którą zażyłam nie poczułam nic. Może lekkie napięcie w podbrzuszu, ale nic więcej. Na drugi dzień zażyłam Misoprostol (2×4 tabletki w odstępie 3 h). Tabletki trzymałam pod językiem, aż do rozpuszczenia ok.30 min). Po pierwszej dawce dostałam krwawienia, silnego bólu brzucha i lekkiego krwawienia. Po 2 dawce dostałam lekkiej gorączki, dreszczy i zimnych potów. Po kilku godzinach najsilniejsze krwawienie z całą ,,zawartością” ustąpiło na słabsze. Jestem 4 dni po zabiegu i lekkie krwawienie dalej występuje. Byłam w 9 tygodniu i wszystko się udało za 1 razem z tym zestawem.

POLECAM WOMAN WORLD ONLINE.

Kiedy lekarz potwierdził ciążę załamałam się. Wpisałam w internet tabletki poronne online i znalazłam się na tej stronie..dzięki Bogu. Zestaw przyszedł do mnie po 3 dniach. Zapakowany w blistry, wszystko wyglądało dobrze. No i też był skuteczny. Ja znam mojego ginekologa od 10 lat, prowadził moje dwie ciąże. Powiedziałam mu o swoich zamiarach, przed zażyciem tych leków pokazałam mu je. Potwierdził, że tak powinny wyglądać leki poronne i, że mam się zjawić dzień po zażyciu Misoprostolu. Jeszcze mocno krwawiłam, ale lekarz powiedział, że ciąży nie ma, wszystko się dobrze oczyszcza. Nie mogłam pozwolić sobie na trzecie dziecko. Polecam wszystkim w takiej potrzebie jak ja.

Woman World Online Opinie

Jestem już ,,po”. Byłam w ok.7 tyg. Zamówiłam tabletki na tej stronie. Zamówienie składałam w sobotę, a było u mnie we wtorek. Ok. godziny 16 wzięłam jedną podłużną tabletkę Mifepristone. Tabletka była oznaczona i zapakowana w blistr, jak w aptece. Nic po niej nie czułam, normalnie funkcjonowałam cały dzień. Następnego dnia wzięłam o 16 Misoprostol. 4 tabletki pod język, tak jak w ulotce. No i się zaczęło..Ból początkowo był nie do opisania, myślałam, że tego nie wytrzymam. Dreszcze, zimne poty..Po 3 godzinach wzięłam drugą dawkę Misoprostolu i zaczęłam krwawić. Najgorzej było między 16 a 20. Wzięłam Ibuprom i ból zelżał. Krwawiłam dość mocno i dostałam biegunki, ale po godzinie 23 krwawienie bardzo osłabło. Dzisiaj jestem 6 dni po zabiegu i lekko plamię. Wszystko udało się za 1 razem. Polecam woman world online i życzę powodzenia.

 

Hej dziewczyny, ja tylko chciałam napisać, że ta organizacja jest jak najbardziej rzetelna, byłam w 11 tc, decyzję o aborcji podjęłam dość późno, ale mimo wszystko wystarczył mi 1 zestaw i wszystko się udało. Fakt faktem było to bardzo nieprzyjemne, bolesne i dla oka dość drastyczne..Ale na szczęście się udało. Dziękuję wam woman world!

 

Ja zamawiałam z tej strony miesiąc temu, paczkę dostałam dwa dni po zamówieniu. Bałam się bardzo, ale udało się. Ja na szczęście nie miałam ani biegunki ani dreszczy, jedynie ból brzucha i krwawienie. Ale co najważniejsze- wszystkie leki były oznaczone. Nie dostałam żadnych niepodpisanych leków. Pozdrawiam i dziękuję 🙂 Woman World Online opinie.

Woman World Online opinie